Geslaagd

De duikschool voor NOB, IANTD en DAN opleidingen

NOB opleidingen

Op deze pagina staan alle geslaagden van de NOB opleidingen.

 

Geslaagden van de IANTD opleidingen vindt u hier.

Geslaagden van de DAN, NRR, EFR opleidingen vindt u hier.

 

 

 

 

Junior Open Water

 

Jeremy Reckers,

 

Open Water

 

Joran Gijsen, Juliette Krop, Lia Dijkstra, Henk Dijkstra, Marlies Kok, Amanda Remkes, Bas Dijkstra, Jeremy Reckers, Hedda Gastelaars, Peter Dijkema, T. Tjalma, Jeroen Schols. Wouter Berendsen, Rik van Benthem

 

Advanced Open Water

 

Jacqueline van der Mark, Aryan Schuurbiers, Anne-Fleur Brand, Derk-Jan Brand, Harry Maartens, Johan van der Mark, Peter Dijkema, Inti Suarez, Y. van den Bersselaar, Henk van Selm, Wesley Vonk,

 

Divemaster

 

Brenda de Vries, Peter Wielhouwer, Marieke van Schaik, Niek Steggink, Anne-Fleur Brand, Daniel Pijl, Robert Smink, Johan van der Mark, Peter Dijkema,

 

Introductie Onderwaterarcheologie

 

Michael Knol, Otmar Schultz, Fulco Hokke, Corne van Oosterhout, Henk van Selm, Lianne van Selm, Jolanda Mekking, Steven Mekking, Mattias Verstappen, Fabienne Gossens, Yves de Doncker, Chris Vink, Friso Penraad, Pieter van den Biggelaar, Marc Gobes, Niek Steggink, W. Bordewijk, Jacqueline van der Mark, Bram Nieuwenhuis, Eline van Hunen, Harry Maartens, Robert Smink, Nico Hamakers, Emiel van Bockel, Johan van der Mark, René de Kip, Jeroen Brugman, Arjan van de Kamp, Ofelia Harder, Bert van Groningen, Rob van Haren, Marije Oudejans, Ernst-Jan Molenkamp, Liselore Muis,

 

Grotduiktechnieken in Open water

 

Stefan Semmeling, Jaap Pinkster, Marijke Beeke, Mirko Furster, Fulco Hokke, Jurien Slijkerman, Lianne van Selm, Frank Brouwer, Marcop op den Kamp, Michelle Vos, W. Wesselingh, R. Bout, Jeroen Walta, B. van Winden, H. Biesboer, J. van Hemert, M. Buijs, M. van Dam, Björn Christoffersen, Brenda de Vries,

 

Driftduiken

 

Jurjen Vonk, Alfred Klunder, Bram Nieuwenhuis, Nico Sipon, Niek Steggink, Ron van Alphen, Aad van den Bulk, Robert Smink, Ton de Jong, Nico Tamis, Marcel Vroonen, John van Hoorn, Clementine Hazendonk, Ton Hazendonk, Marjan Weidgraaf, Wim-Frank Kolk, David Biemans, han van der Mark, Richard Sprokkereef, Will Raven, J. Oudmaijer, Inti Suarez, Ewald Gartner, Jeroen Koppen, Lianne van Selm,

 

Onderwaterbiologie

 

Ron van Alphen, Marga Sipon, Marjolein de Bruijn, Jolanda Olde Monnickhoff, Bob Olde Monnickhoff, Wesley Vonk, Casper Jagerman, Nick Könitzer, Berry Reckers, Berry Reckers, Robert Smink, Nico Tamis, Ton Hazendonk, Clementine Hazendonk, Ton de Jong, Harry Maartens, Jeroen Brugman, Nico Sipon, Jan Wiezer, Johan van der Mark, Ad Remkes, John van Hoorn, Ruud van der Mark, Arjan van de Kamp, Bert van Groningen, Jeremy Reckers, Inti Suarez, Wim-Frank Kolk, Simon Tuik,

 

Onderwaterbiologie wereldwijd

 

Brenda de Vries,

 

Decompressieduiken

 

Jimte Greijdanus, Rutger de Bois, Lianne van Selm, Niek Steggink, Fulco Hokke, Kevin Kiel, Ron van Alphen,Johan van der Mark, Ruud van der Mark, Nick Könitzer, Arjan van de Kamp,

 

Nitrox basis

 

Joran Gijsen, Harry Brakele, Lia Dijkstra, Henk Dijkstra, Carola Ammerlaan, Jeroen Schols, Marga Sipon, Nico Sipon, Karen Nederhoff, Laurens Bout

 

IJsduiken

 

Marcel Roozekrans, Jan Uijtenbroek, Astrid Zonneveld, Jeroen Brugman, Ton de Jong, Ton Hazendonk, Johan van der Mark, Jan Wiezer, Peter Houdijk, Ad Remkes, Harry Maartens,

 

Volgelaatsmasker

 

Peter Baltus, Martijn van der Krans, Jeroen Walta, John Eland, Kaspar Evers, T. Willemsen, J. Wiggers, N. Wiggers, P. Hettinga, Mirko Furster, Marcel Roozekrans, Jiohan van de4r Mark, Ada de Groot, Bert van Groningen, Arjan van de Kamp, David Karel, Ben Roelofsen, Anke Westerlaken, Wim-Frank Kolk, Peter Houdijk, Nick Könitzer, Jan Wiezer, John van Hoorn, Ad Remkes, Ton Hazendonk, Ton de Jong, Marleen Schouten, Ewald Gartner,

 

Zoeken en bergen

 

Eline van Hunen, Bram Nieuwenhuis, Anne-Fleur Brand, Jan Uijtenbroek, Martijn van der Krans, Frits van Dijk, Niek Steggink, Fulco Hokke, Ron van Alphen, Johan van der Mark, Ad Remkes, Welmoed Broekema, Marcel Vroonen, Simon Visser, Adrie van der Tol

 

Onderwaterorientatie

 

Eline van Hunen, Bram Nieuwenhuis, Anne-Fleur Brand, Jan Uijtenbroek, Petra Smit, Fulco Hokke, Frits van Dijk, Niek Steggink, Ron van Alphen, Marcel Vroonen, Johan van der Mark, Clementine Hazendonk, Jan Wiezer, JOhn van Hoorn, Ad Remkes, Peter Dijkema, Inti Suarez, Petra Besteman,

 

Onderwaterfotografie

 

Jeroen Brugman, Arjan van de Kamp, Robert Smink, Jolanda Olde Monnickhoff, Brenda de Vries,

 

Redden

 

Jacqueline van der Mark, Peter Wielhouwer, Marieke van Schaik, Jeroen Brugman, Anne-Fleur Brand, Mieke Verweij, Robert Smink, Johan van der Mark, Brenda de Vries, Y. van den Bersselaar, Lianne van Selm, Peter Dijkema, Bob Olde Monnickhof, Wesley Vonk

 

Wrakduiken

 

Arjan van de Kamp, Niek Steggink, David Karel, A. Bos, A. de Boer, Fred Welman, A, Joling, Karin Tinholt, R. Weijmer, R. Mank, Rob de Vries, Enno van Kessel, Ron van Alphen, Leon Koppel, Micahel van der Werf, Harm IJzerman, Kevin Kiel, J. van der Vegt, A. Veltman, Armand Nicolai, Marcel Vroonen, Marcel Roozekrans, Harry Maartens, Nick Könitzer, Peter Houdijk, Jeroen Brugman, Robin Hoole, Jan Wiezer, Hans Hoogendijk, Johan van der Mark, Ad Remkes, Ton Hazendonk, Clementine Hazendonk, Ton de Jong, Peter Dijkema, Inti Suarez,

 

Droogpakduiken

 

M. Gerritsma-de Leeuw, Ron van Alphen, Johan van der Mark, Robin Hoole, Lianne van Selm, Henk van Selm, Peter Dijkema, Ton de Jong, Nico Tamis, Jan Wiezer, Ad Remkes, Richard Koenders, John van Hoorn, Ton Hazendonk,

 

NOB Reanimatie applicatie

 

Jeroen Brugman